V kinech - INTERSONIC CZ

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Žabák Ribit / Ribbit
Režie: Chuck Powers
Rok výroby: 2014
Délka: 88 minut
Země původu: Malajsie
Žánr: Animovaný, Komedie, Dobrodružný


Premiera: 24.12.2015
Fantastická cesta někdy začíná jedním malým skokem. Co se stane, když žabák nesnáší vodu a už vůbec nemá rád poskakování po lese? Pak tu máme pořádně zmateného obojživelníka s krizí identity. A přesně takový je žabák jménem Ribit. Ribit se sice narodil v Amazonském deštném pralese, ale svým chováním se vůbec nepodobá žádnému jemu podobnému druhu. Místo radostného poskakování a plavání v tůňkách je plný otázek o své vlastní existenci a hledání smyslu života. Proto se se svou nejlepší kamarádkou, létající veverkou, vydá na dobrodružnou cestu za poznáním a nalezením svého pravého místa na tomto světě. Jednoho dne je však Ribit náhodně zhypnotizován a začne si myslet, že není jen obyčejnou, trochu pomatenou žabkou, ale že je zakletým princem uvězněným v těle žabáka. Rozhodne se, že jeho posláním je políbit lidskou princeznu a tak se zbavit svého žabího prokletí. Ale po všech překážkách, úskalích a nesnázích, které musí na cestě za princeznou překonat, nakonec zjišťuje, že být žabákem není až tak úplně k zahození a že lásku svého života měl vlastně celou dobu na očích…
Proč jsem nesnědl svého taťku / Pourquoi j'ai pas mangé mon père
Réžie: Jamel Debbouze
Rok výroby: 2015
Délka: 95 min
Země původu: Francie
Žánr: Animovaný, Rodinný, Komedie

PREMIÉRA: 19.11.2015
Je to napínavý příběh Edwarda, staršího syna krále Simianů (pralidí), který se narodil příliš maličký a byl proto zatracen svým kmenem. Vyrostl v izolaci pod ochrannou svého přítele Iana.
Neuvěřitelně geniální Edward objeví tajemství ohně, lovu, moderního způsobu bydlení, lásky a dokonce naděje. A protože je od přírody velkorysý, chce se o vše podělit. Zvrátí veškeré zavedené pořádky a dovede svůj druh s drzostí a humorem jemu vlastním vstříc skutečné lidské existenci – kde sníst něčího otce prostě není v pořádku.
PressKit
Banner/Plagát
Download
Hurá na fotbal / Metegol
Réžie: Juan José Campanella
Rok výroby: 2013
Délka: 106 min
Země původu: Argentina, Španělsko, Indie, USA
Žánr: Animovaný, Rodinný

PREMIÉRA: 21.05.2015
Amadeo je kluk, který má zvláštních kamarádů a nepředvídatelné schopnosti: je nejlepším hráčem stolního fotbalu všech dob! Je zamilovaný do své kamarádky Laury, ale příliš stydlivý na to, aby jí otevřel své srdce a tak se pouze tak poflakuje po vesnici, kde se zastavil čas.Jedného dne ale Amadeovu běžnou rutinu vykolejí návrat Ace.
Ace je nejúspěšnější fotbalista světa a je pevně odhodlán Amadea porazit, zničit bar, kde jeho rival pracuje is jeho milovaným fotbalovým stolem, získat si Laurieho lásku a nakonec proměnit vesnici na svůj park a stadion.
Uprostřed demolice vesnice se stane něco mimořádného: figurky z Amadeovho zničeného fotbalového stolu ožijí! Jsou odhodláni pomoci vrátit Amadeus svět, který ztratil. Když se proti sobě po letech znovu postaví, musí se Ace a Amadeo vypořádat se starým skóre. Ale tentokrát to nebude nad stolním fotbalem ... bude to na skutečném fotbalovém stadionu.
Aceov slavný tým se postaví proti nesourodé bandě, kterou se Amadeus s pomocí Laury podařilo sestavit z vesničanů. Impozantní zápas, v němž je v sázce Amadeova čest a budoucnost vesnice začíná. Amadeo si je jistý, že vítězství jeho týmu je nemožné. Ale toto je přece fotbal, kde se zázraky dějí ...
Galéria
Trailer
PressKit
Banner/Plagát
Download
Včelka Maja / Maya the Bee Movie
Réžie: Alexs Stadermann
Rok výroby: 2014
Délka: 88 min
Země původu: Nemecko
Žánr: Animovaný, Rodinný

PREMIÉRA: 06.11.2014
Práce, píle a med - život včel je v podstatě dost jednotvárný a předem určený ... ale ne pro malou včelku Máju, která již od samotného narození narušuje zaběhaná pravidla úlu svojí radostí ze života a mimořádně dobrodružnou povahou. Proto je od prvního dne zvlášť sledována a věru nepříliš oblíbená u samotné hlavní královské radní Gunilly. Jednoho dne vypukne v jejich úlu velký zmatek a zděšení, protože se zjistilo, že zmizela veškerá mateřská kašička a podezření padne na znepřátelený roj sršňů. Mazaná a po moci bažící Gunilla přesvědčí královnu, že úlu hrozí ze strany sršňů velké nebezpečí a jediná možnost jak se ubránit je napadnout sršně. Vše se tedy priprajuje na boj, pouze laskavá a moudrá paní Cassandra tuší, že něco není v pořádku a tak pomůže Máji s Wilkovi tajně odletět, aby hledali pomoc. Vydávají se tedy na nebezpečnou cestu, během níž zažijí spoustu napětí, ale i úžasných zážitků a najdou si spoustu nových přátel ... ale hlavně si uvědomí, že existuje i svět mimo včelích plástů se svými odlišnými pravidly ...
Galéria
Trailer
Hurá do pravěku! / Dino Time
Réžie: John Kafka, Yoon-suk Choi
Rok výroby: 2012
Délka: 82 min
Země původu: USA, Južná Korea
Žánr: Animovaný, Rodinný

PREMIĚRA: 15.05.2014
Tihle tři umí natropit nejednu neplechu a ani dnes nezůstanou pozadu. Společně s nimi zažijeme dobrodružství staré 65 milionů let. Splňte si svůj sen! Připoutejte se, stroj času vyráží na cestu!
Ernie, Max a Julia se ocitají v hnízdě toho nejhoršího z nejhorších. T-rexe! K jejich překvapení se nestanou potravou, ale jsou bráni jako mláďata a tak začíná jejich dobrodružství! Budou čelit prehistorickým monstrům a nebezpečí na každém kroku aby si zajistili návrat zpět do své doby. Naštěstí nebudou sami, protože potkají spousty zajímavých stvoření a s nimi není o zábavu nouzi.
Podaří se Erniemu, Maxovi a Julii bezpečně vrátit domů? To zjistíte, ale teď... ...HURÁ DO PRAVĚKU! 
Galéria
Trailer
Niko 2 / Niko 2 - Little Brother, Big Trouble
Réžie: Kari Juusonen, Jørgen Lerdam
Rok výroby: 2012
Délka: 75 min
Země původu: Finsko, Německo, Dánsko, Irsko
Žánr: Animovaný, Rodinný

PREMIĚRA: 09.01.2014
Sobík Niko opět musí řešit své trable. Tentokrát se Niko vydává na záchranou misi svého nevlastního bratra, který je unesen zlými orly. Na své cestě samozřejmě potkává spoustu nových přátel, se kterými není nouze o legraci. Niko a jeho přátelé musí přijít s plánem na záchranu, podaří se jim zdolat všechny překážky?
 
2015 © INTERSONIC spol. s r.o., organizační složka v ČR, T.G.Masaryka 13, 690 02 Břeclav
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky